Bazy DeGruyter - test

Biblioteka PL otrzymała dostęp testowy do baz DeGruyter

1. DeGruyter Complete Package STM

Dostęp obejmuje 104 tytuły czasopism z obszarów tematycznych nauk ścisłych w tym:

• - biologia
  • - chemia
  • - matematyka
  • - fizyka
  • - technologia

2. DeGruyter Building Types

• -  zawiera innowacyjne i wszechstronne zasoby internetowe do nauczania projektowania architektonicznego
  • - zawiera międzynarodową kolekcję współczesnych budynków: budynki mieszkalne, szkoły, biblioteki, budynki biurowe, muzea, obiekty sakralne, kompleksy przemysłowe i inne typy budynków
  • - zawiera obecnie ok. 5000 rysunków i 2000 zdjęć (wysokiej jakości rysunki architektoniczne są w większości oparte na wektorach, są rysowane w skali i dostępne do pobrania)
  • -  zawiera ponad 850 case studies i ponad 120 artykułów tematycznych dotyczących konkretnych aspektów poszczególnych typów budynków
  • - opcje wyszukiwania zapewniają pełny dostęp do zasobów według 3 kategorii: Building Type, Urban Context and Morphological Type
  • - wszystkie treści zostały napisane i wybrane przez uznanych na całym świecie autorów w zakresie projektowania architektonicznego
  • - coroczna aktualizacja dodaje nowe typy budynków i najnowsze case study

Więcej na temat bazy można dowiedzieć się z broszury oraz filmu.

Dostęp testowy do obydwu baz od 1 marca do 31 maja 2018

Zachęcamy do korzystania