Dostęp testowy do SAGE Journals Online

Uprzejmie informujemy, że od 7 maja 2018 r. Biblioteka PL otrzymała dostęp testowy

do cenionej wielodziedzinowej kolekcji czasopism elektronicznych SAGE Journals Online.

Kolekcja STM (Science, Technology & Medicine) zawiera 4 główne dyscypliny (449 czasopism):

• - Health Sciences,
  • - Life & Biomedical Sciences,
  • - Materials Science & Engineering,
  • - Social Sciences & Humanities.

Link do listy tytułów: https://us.sagepub.com/sites/default/files/sjcoll_2018_stm_12-22-17.xlsx

Kolekcja IMECHE (Institutional of Mechanical Engineering) 18 czasopism (wraz z archiwami od 1847) z zakresu szeroko rozumianej inżynierii.

Baza będzie dostępna do 8 czerwca 2018 r.

Zachęcamy do korzystania z komputerów na terenie kampusu oraz z domu!

l.tomczak, [07-05-2018, aktualizacja: 08-08-2018, 06:01]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL