Baza OnArchitecture - dostęp testowy

Zapraszamy do testowania OnArchitecture -

audiowizualnej bazy danych dla użytkowników instytucjonalnych -

architektów, naukowców, badaczy i studentów -

obecnie subskrybowaną przez MIT, Yale, Columbia, Princeton, Cornell, PUC Architecture School w Chile, University of Toronto, Tokyo University of Science i wielu innych.

Zawartość OnArchitecture obejmuje wideo-wywiady z wybitnymi architektami z całego świata, audiowizualne zapisy budynków i instalacji architektonicznych.

Zespół ekspertów jest prowadzony przez dwóch chilijskich architektów i naukowców, Felipe de Ferrari i Diego Grassa, posiadajacych olbrzymie doświadczenie redakcyjne i audiowizualne.

Baza obejmuje 450 pozycji (i jej zawartość stale rośnie).

Testowanie będzie możliwe do 30 czerwca 2019 r.

Dostęp do bazy

l.tomczak, [20-05-2019, aktualizacja: 22-05-2019, 10:41]